
Мухолівка. Знищувач вуличний Noveen IKN-36 IPX4 30 Вт інсектицидна пастка для мух, комарів, ос.
5 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0668
- +380 (95) 557-94-24
Професійна інсектицидна лампа N'OVEEN IKN-36 IPX4 адаптована для внутрішнього та зовнішнього використання. Клас водонепроникності IPX4 дає змогу лампі працювати на відкритому повітрі навіть під дощем.
Конструкція з металу та високоякісного вогнестійкого пластику ABS гарантує високу стійкість і безпеку використання.
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи N'oveen можуть працювати безперервно до 50 000 годин. Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її розташування. Для забезпечення максимальної ефективності дії рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, у віддаленні від інших джерел світла.
Інсектицидна лампа UVA, повністю безпечна для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно приваблює комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 2500 В, що дає змогу позбутися і великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у висувний лоток.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Вага | 400 г |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Основні | |
| Напруга на сітці | 2500 V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 30 |
| Кількість ламп | 2 |
| Висота | 310 |
| Потужність лампи | 15 |
- Ціна: 5 000 ₴
