
Знущувач комах SmartLine ECO-16, 80м2
1 499 ₴
- В наявності
- Код: ECO-16
+380 (97) 095-36-83
- +380 (95) 557-94-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SmartLine ECO-16 - компактний електричний знищувач комах для щоденного використання в житлових і комерційних приміщеннях. Дві UV-лампи приваблюють комах, а захисна електросітка знищує їх без використання хімії та запахів. Прилад зручний у догляді, має знімний піддон для збору комах і підходить для роботи в цілодобовому режимі.
Характеристики
Виробник: Smart Line
Тип: Пастка / Знищувач комах
Принцип дії: Електричний
Площа дії: 80 м²
Потужність: 16 Вт
Кількість ламп: 2 шт
Напруга розряду: 3000 В
Живлення: 220 В
Розміри: 95 × 263 × 380 мм
Область застосування: дім, кухня, кафе, офіс
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmartLine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 263 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



