
Автономний нагрівач WEBASTO BASS POLSKA BP-4170 дизельний 12 В 5 — 8 кВт (12114196)
8 500 ₴
- В наявності
- Код: 12114196
- +380 (95) 557-94-24
Автономний обігрівач WEBASTO BASS POLSKA BP-4170 дизельний 12В 5 - 8 кВт (12114196)
Дизельний повітряний обігрівач WEBASTO.
Автомобільний повітряний обігрівач повністю не залежить від роботи двигуна автомобіля та може використовуватися для обігріву повітря всередині будь-якого транспортного засобу:
- автомобілі
- причепи
- кабіни будівельної техніки
- сільськогосподарська техніка
- човни
- кораблі та яхти
Завдяки своїй компактній конструкції цей автомобільний обігрівач легко встановлюється в салоні або навіть під підлогою.
Автоматичний запуск і вимкнення
Налаштувавши таймер, ви можете запрограмувати час увімкнення обігрівача та момент його вимкнення, що дозволяє обігріти приміщення для комфортних умов роботи.
Останнє покоління обігрівачів із закритою камерою згоряння, завдяки чому ви не відчуваєте запаху вихлопних газів; крім того, він не підвищує рівень вологості, тому його можна без проблем використовувати в автомобілях, фургонах або приміщеннях.
✅ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- ⭐️ Мережа змінного струму: 230 В / 50 Гц
- ⭐️ Джерело постійного струму: 12 В 15 А
- ⭐️ Потужність: 8000 Вт
- ⭐️ Паливо: дизель, мазут
- ⭐️ Розміри: 25 см × 41 см × 31 см
Повний монтажний комплект
- ✔️ Пульт дистанційного керування
- ✔️ Повітряний фільтр
- ✔️ Направлена насадка
- ✔️ Труба подачі гарячого повітря
- ✔️ Вихлопна труба камери згоряння
- ✔️ Забірна труба камери згоряння
- ✔️ Глушник
- ✔️ Елементи для монтажу
- ✔️ Кабель живлення 230 В / 50 Гц
- ✔️ Кабелі 12 В у комплект не входять
Обігрівач оснащений пультом дистанційного керування, який дозволяє вмикати/вимикати його та змінювати потужність нагріву без необхідності підходити до пристрою.
Пульт можна закріпити на ремінці.
Оснащений захистом від випадкового натискання кнопок.
Обігрівач має два режими роботи.
- Ручний режим регулювання частоти подачі палива
- Автоматичний режим, що контролюється температурою навколишнього середовища
Крім того, автоматичний режим працює дуже безпечно для обігрівача.
Коли температура наближається до заданої (наприклад, встановлено 10°C), при досягненні 9°C обігрівач значно зменшує інтенсивність нагріву.
Температура плавно досягає заданого значення, тому обігрівач не буде часто вмикатися та вимикатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Webasto |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Пульт дистанційного керування, Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 8000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 410 мм |
- Ціна: 8 500 ₴








