Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вид LED світильників | LED прожектори |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на Розетку | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Вивантажувати на хотлайн | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 130 мм |
| Є відновлена | Да |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Код товару ЇМ | 000039738 |
| Кількість в упаковці | 40 шт/уп |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 175-265 V |
| Розділ для дилерів | Стандарт> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 59275648 |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 1600 |
| Термін служби | 30000 ч |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | Від -40 до +40 C |
| Тип | Прожектори |
| Товщина | 25 см |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Файли | 3943140 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴



