
Пенал з шухлядкою та дверцятами Forte Wilmer 2 950x300x300 Венге Темний
1 512 ₴
- Немає в наявності
- Код: id27-0000-117-venge
+380 (97) 095-36-83
- +380 (95) 557-94-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пенал з шухлядкою та дверцятами Forte Wilmer 2 950x300x300 Венге Темний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 512 ₴

