Опис товару Світильник акумуляторний LED CT-9950:
Світильник на акумуляторі забезпечує яскравість на рівні 8-ватної лампи в максимальній яскравості. Оскільки його зручно переносити і розташовувати поруч, на відміну від лампочки в люстрі, світла вистачає для комфортного виконання більшості завдань.
Яскравість світла регулюється димером. Оскільки світло розповсюджується на 360 градусів, ліхтар ефективно виконує роль загального освітлення в умовах відключення електрики. Зручно для укриттів, де знаходиться кілька людей: багатоквартирних будинків, офісів, навчальних закладів.
Ручка для перенесення вільно прокручується навколо світильника. В ній вмонтований крюк для підвісу, тому ліхтар зручно використовувати як вдома, так і в гаражі чи на природі.
В максимальній яскравості час роботи від акумулятора складає 1,5 год. (1 год. яскраво, далі з затуханням). Щоб світильник працював довше, рекомендується регулювати яскравість під потребу. Світильник працює тільки в аварійному режимі: за наявності живлення від мережі заряджається, за відсутності — світить. Час заряду: 10 годин. Кабель живлення йде в комплекті, він підключається в звичайну розетку.
Важливо: не давайте світильнику повністю садитися, постійно підживлюйте, щоб акумулятор служив довше.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 8 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Евросвет |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 430 лм |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Длина | 117 мм |
| Вес | 240 г |
- Цена: 699 ₴







