
Суцільна саморегулююча плівка Enerpia PTC 220 Вт/м² (ширина 100 см)
940 ₴
- В наличии
- Код: BLACK EP-410 PTC
+380 (97) 095-36-83
- +380 (95) 557-94-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Суцільна інфрачервона плівка Enerpia Black PTC - це плівка з технологією саморегуляції (PTC).
До складу карбонової пасти цієї плівки входячи нано-частинки, опір яких збільшується при підвищенні температури. При зайвому нагріванні, потужність ділянки знижується, тим самим зводиться до мінімуму перегрів і відбувається економія електроенергії. Ця функція, запобігає локальному перегріву. При охолодженні, карбонова паста плівок PTС повертає свої властивості в початкове положення.
Завдяки підвищеній щільності матеріалу, товщина плівки 0,4 мм, вона набагато вологостійкість, зносостійкість, ніж прості "смугасті" плівки.
Переваги плівки Enerpia Black PTC:
- підвищена міцність плівки;
- висока теплова ефективність;
- високий рівень безпеки;
- не боїться перепадів напруги в мережі;
- рівномірний прогрів по всій площі плівки.
При тривалому нагріванні ефект енергозбереження може становити 30%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Enerpia |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 10 років |
| Кратність порізу | 20 см |
| Максимальная температура | + 45 градусів С град. |
| Монтаж | під ламінат, під лінолеум, під ковролін |
| Потужність плівки | 230 Вт/м.п. |
| Тип | Інфрачервона плівка |
| Тип пленки | саморегулююча |
| Толщина | 0,4 мм см |
| Ширина пленки | 100 см |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴
