
Уничтожитель насекомых Lemanso LM 3066 6Вт, 30 кв.м
695 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 095-36-83
- +380 (95) 557-94-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світильник для знищення комах Lemanso LM 3066 6W
Світильник Lemanso LM 3066 6W – це ефективний і безпечний засіб для знищення комах, мух, мошок та мотильків. Пристрій можна використовувати як в домашніх умовах, так і на вулиці під навісом, таких як веранди, балкони, альтанки.
Особливості:
- Якісний вогнестійкий пластик: Світильник забезпечує високу стійкість і безпеку завдяки використанню вогнестійкого пластика.
- Універсальність установки: Прилад можна встановити на рівній поверхні або підвісити, для максимального ефекту рекомендується розміщувати світильник на висоті 2 метри.
Технічні характеристики:
- Габарити: 120х120х300 мм
- Напруга на сітці: 1000 В
- Потужність: 6 Вт
- Площа дії: 30 кв.м
- Вага: 0,5 кг
- Кількість ламп: 1 шт.
- Ресурс лампи: 5000 годин
- Потужність лампи: 6 Вт
- Робоча частота: 50 Гц
Основні атрибути:
- Виробник: Lemanso
- Країна виробник: Китай
- Принцип дії: Електричний
- Призначення пастки/відлякувача: Від усіх видів комах
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір: Чорний
- Тип живлення: Мережа 220 В
Застосування: Світильник підходить для використання як на відкритому повітрі, так і всередині приміщення. Завдяки високій потужності та широкій площі дії, він стане незамінним помічником у боротьбі з комахами, забезпечуючи комфорт і безпеку у вашому просторі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От мух, От комаров, От мошек, От летающих насекомых |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Площадь действия | 30 кв.м |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ламп | 1 шт |
| Ресурс лампы | 500 час |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴

